KQBD LU

FT - 12/07 Play-off
Elfsborg

3 - 0

Pafos FC 1
H1: 1-0
FT - 12/07 Play-off
FC Sheriff

0 - 1

Zira
H1: 0-0
FT - 12/07 Play-off
Paksi SE 1

0 - 4

Corvinul Hunedoara
H1: 0-2
FT - 12/07 Play-off
Ruzomberok

5 - 2

Tobol Kostanay
H1: 3-2
FT - 12/07 Play-off
Botev Plovdiv

2 - 1

Maribor
H1: 1-1
FT - 12/07 Play-off
Wisla Krakow

2 - 0

Llapi
H1: 1-0
FT - 12/07 Play-off
Floriana

3 - 1

Tre Penne Galazzano
H1: 0-0
FT - 12/07 Play-off
Torpedo Kutaisi

1 - 1

KF Tirana
H1: 1-0
FT - 12/07 Play-off
Torpedo Zhodino

2 - 4

FC Milsami Orhei
H1: 1-2
FT - 12/07 Play-off
Una Strassen

0 - 0

KuPS 1
H1: 0-0
FT - 12/07 Play-off
VPS 1

1 - 2

Zalgiris Vilnius
H1: 0-1
FT - 12/07 Play-off
Caernarfon

2 - 0

Crusaders
H1: 2-0
FT - 12/07 Play-off
Bala Town

1 - 2

Paide Linnameeskond
H1: 0-0
FT - 12/07 Play-off
Partizani

1 - 1

Marsaxlokk FC
H1: 1-1
FT - 12/07 Play-off
GFK Tikves Kavadarci

3 - 2

Breidablik
H1: 0-2
FT - 12/07 Play-off
La Fiorita

0 - 1

Isloch
H1: 0-1
FT - 12/07 Play-off
Mornar 1

2 - 1

Dinamo Tbilisi
H1: 2-0
FT - 12/07 Play-off
Shelbourne

2 - 1

St Joseph's
H1: 1-1
FT - 12/07 Play-off
Stjarnan

2 - 0

Linfield
H1: 1-0
FT - 12/07 Play-off
Valur

2 - 2

Vllaznia 2
H1: 1-1
FT - 12/07 16
FT - 12/07 16
Criciuma

1 - 1

H1: 0-0
FT - 12/07 16
FT - 12/07 16
Atletico MG

2 - 1

H1: 2-1
FT - 12/07 16
22:05 - 13/07 23
Deportivo Moron

vs

CA Chaco For Ever
FT - 13/07 15

4 - 2

Mirassol 1
H1: 1-1
21' - 13/07 15
Botafogo SP

0 - 1

Amazonas FC
07:30 - 13/07 15
Paysandu

vs

17:00 - 13/07 23
17:00 - 13/07 23
17:00 - 13/07 24
Fujieda MYFC

vs

Ehime FC
17:00 - 13/07 24
Kagoshima United

vs

Thespakusatsu Gunma
17:00 - 13/07 22

vs

Chungnam Asan FC
17:30 - 13/07 22
Cheonan City

vs

17:30 - 13/07 22
Cheongju FC

vs

45+2' - 13/07 1
Hartford Athletic

1 - 0

Charleston Battery
H1: 1-0
08:00 - 13/07 1
El Paso Locomotive

vs

Las Vegas Lights FC
FT - 12/07 30
Al Mokawloon Al Arab

1 - 2

Future FC
H1: 0-2
FT - 12/07 16
El Geish

1 - 2

El Zamalek
H1: 0-1
FT - 13/07 14

3 - 2

Pyramids FC
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
Spelle-Venhaus

3 - 1

Preussen Munster II
H1: 2-1
FT - 12/07 CLB
SV Hallwang

2 - 5

SV Kuchl
H1: 2-0
FT - 12/07 CLB
Tuerkspor Dortmund

8 - 1

Concordia Wiemelhausen
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
LASK

3 - 2

H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Novi Pazar

2 - 0

Petrovac
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
SV Todesfelde

2 - 0

FC Suederelbe
H1: 2-0
FT - 12/07 CLB
Crooklands Casuals FC

1 - 4

Cartmel AFC
01:00 - 12/07 CLB
Brecon Corries

vs

Cwmbach Royal Stars
01:00 - 12/07 CLB
Henbury & Rockleaze FC

vs

Cribbs
FT - 12/07 CLB
Wombwell Town FC

0 - 2

Stocksbridge Park Steels
H1: 0-2
01:15 - 12/07 CLB
Wombwell Town FC

vs

Stocksbridge Park Steels
FT - 12/07 CLB
Blandford United FC

2 - 5

Portland United
H1: 1-2
FT - 12/07 CLB
Brook House

3 - 2

Crawley Green
FT - 12/07 CLB
Eccleshall

2 - 1

Brocton FC
H1: 2-0
FT - 12/07 CLB
Heaton Stannington FC

5 - 2

Jarrow FC
H1: 0-2
FT - 12/07 CLB
Hurst Green

1 - 6

Colne
H1: 0-4
01:30 - 12/07 CLB
Newton Aycliffe

vs

Spennymoor Town
FT - 12/07 CLB
Penistone Church

4 - 1

Pontefract Collieries
H1: 3-1
01:30 - 12/07 CLB
Penistone Church

vs

Sheffield FC
01:30 - 12/07 CLB
Prescot Cables

vs

Widnes

Tạm dừng

01:30 - 12/07 CLB
Selby Town

vs

Knaresborough Town FC
01:30 - 12/07 CLB
Shirehampton FC

vs

Larkhall Athletic
01:30 - 12/07 CLB
Stockton Town

vs

Redcar Athletic
01:30 - 12/07 CLB
Whitley Bay FC

vs

Dunston UTS
01:30 - 12/07 CLB
Wyre Villa FC

vs

Broughton Amateurs AFC
01:45 - 12/07 CLB
AFC Sudbury

vs

Aldershot Town
FT - 12/07 CLB
Ashford United

4 - 1

Glebe FC
H1: 2-1
FT - 12/07 CLB
Ayr United

3 - 2

Kilmarnock
H1: 2-1
01:45 - 12/07 CLB
Billericay

vs

Aveley
01:45 - 12/07 CLB
Cheshunt

vs

FC Romania
FT - 12/07 CLB
Chester FC

0 - 3

H1: 0-2
FT - 12/07 CLB
Darwen

1 - 2

Clitheroe
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
FC Elmstead

2 - 2

Erith Town
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
Formartine United

4 - 2

Bridge of Don Thistle JFC
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
Garstang FC

1 - 4

Ramsbottom United
FT - 12/07 CLB
Kimberley Miners Welfare FC

2 - 2

Ilkeston Town
H1: 0-0
FT - 12/07 CLB
Prestwich Heys AFC

2 - 0

Atherton Collieries
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Punjab United FC

1 - 6

Ebbsfleet United
H1: 1-2
FT - 12/07 U23
France U23

7 - 0

Dominican Republic U23
H1: 2-0
FT - 12/07 CLB
DAC 1904 Dunajska Streda

2 - 1

Gyori ETO
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Stal Rzeszow

0 - 5

Stal Mielec
H1: 0-2
FT - 12/07 CLB
FK Radnicki 1923

4 - 0

Mladost Lucani
H1: 3-0
FT - 12/07 CLB
Siarka Tarnobrzeg

2 - 1

H1: 2-0
FT - 12/07 CLB

4 - 0

FC Zurich
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB

0 - 1

Lincoln City
H1: 0-1
FT - 12/07 CLB
Rakow Czestochowa

1 - 1

Odra Opole
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Slovan Liberec

1 - 1

Puskas FC Academy
H1: 0-0
FT - 12/07 CLB
Academica

0 - 0

Uniao de Leiria
H1: 0-0
17:00 - 12/07 CLB
Basel

vs

Stade Nyonnais

Tạm dừng

FT - 12/07 CLB

2 - 1

FC Nordsjaelland
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
FT - 12/07 CLB

6 - 0

Red Star
H1: 3-0
FT - 12/07 CLB
Wisla Plock

1 - 1

Lechia Gdansk
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB

0 - 0

SoenderjyskE
H1: 0-0
18:00 - 12/07 CLB
Polonia Warsaw

vs

Lechia Tomaszow Mazowiecki
18:00 - 12/07 CLB
Rodina 2

vs

Khimik Dzerzhinsk
FT - 12/07 CLB
Silkeborg

1 - 4

Vendsyssel FF
H1: 0-2
FT - 12/07 CLB
Casa Pia AC

4 - 1

S.U. 1 de Dezembro
FT - 12/07 CLB
Roda JC Kerkrade

2 - 0

H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Plauen

0 - 4

H1: 0-3
FT - 12/07 CLB
21:30 - 12/07 CLB
Dinamo Moscow

vs

Spartak Moscow
FT - 12/07 CLB
Crvena Zvezda

0 - 1

Talleres
H1: 0-1
FT - 12/07 CLB

4 - 0

Diosgyori VTK
H1: 2-0
FT - 12/07 CLB

1 - 0

Unia Turza Slaska
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Rakow Czestochowa

2 - 0

H1: 2-0
FT - 12/07 CLB
Slask Wroclaw

1 - 1

Mlada Boleslav
H1: 1-0
22:00 - 12/07 CLB
SW Bregenz

vs

FV Illertissen

Hoãn

22:00 - 12/07 CLB
Waldhof Mannheim

vs

Ujpest
FT - 12/07 CLB
WSG Tirol

2 - 2

H1: 2-1
FT - 12/07 CLB
FT - 12/07 CLB
Ingolstadt

3 - 1

VfR Mannheim
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
Ruch Chorzow

0 - 3

Rekord Bielsko-Biala
H1: 0-1
23:00 - 12/07 CLB
Alemannia Aachen

vs

Tạm dừng

FT - 12/07 CLB

2 - 0

Avranches
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
H1: 0-0
23:00 - 12/07 CLB
FC Admira Wacker Modling

0 - 0

BW Linz

Hủy

FT - 12/07 CLB
Floridsdorfer AC

1 - 1

SK Lisen
H1: 1-1
FT - 12/07 CLB
Lippstadt

1 - 1

Oldenburg
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Liptovsky Mikulas

1 - 1

Tatran Presov
H1: 0-1
FT - 12/07 CLB

8 - 0

FC Basara Mainz
H1: 3-0
FT - 12/07 CLB

4 - 0

AS Jeunesse Esch
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB

2 - 1

Zaglebie Sosnowiec
H1: 0-0
FT - 12/07 CLB
NK Odranci

1 - 1

Budaorsi
H1: 0-0
FT - 12/07 CLB
Pardubice

0 - 0

MFK Chrudim
H1: 0-0
FT - 12/07 CLB
FT - 12/07 CLB
Slavia Sofia

4 - 1

Sportist Svoge
H1: 1-0
FT - 12/07 CLB
Sturm Graz II

4 - 2

SR Donaufeld
H1: 1-1
23:00 - 12/07 CLB
SV Tillmitsch

vs

Kapfenberger SV

Tạm dừng

23:00 - 12/07 CLB
Wolfsberger AC

vs

Zeleziarne Podbrezova
FT - 12/07 CLB

10 - 0

Ssd Castelfiorentino
H1: 4-0
23:30 - 12/07 CLB
Kickers Emden

vs

VfL Oldenburg

Tạm dừng

FT - 12/07 CLB
Opatija

2 - 1

HNK Orijent 1919
H1: 0-0
23:30 - 12/07 CLB
Schwechat

1 - 2

TWL Elektra

Hủy

23:30 - 12/07 CLB
SV Gloggnitz

vs

FCM Traiskirchen
FT - 12/07 CLB
VfL Oythe

0 - 7

Preussen Muenster
H1: 0-4
23:30 - 12/07 CLB
Viktoria Aschaffenburg

vs

TSV Steinbach Haiger
23:30 - 12/07 CLB
Wiener Sport-Club

0 - 0

First Vienna FC

Hủy

FT - 12/07 CLB
Zeleziarne Podbrezova

3 - 1

Wolfsberger AC
H1: 1-1
FT - 13/07 CLB
Alemannia Aachen

0 - 1

H1: 0-1
00:00 - 13/07 CLB
ASK Royal Sped Klingenbach

vs

SC Sopron
00:00 - 13/07 CLB
ASK Voitsberg

vs

Deutschlandsberger SC

Tạm dừng

FT - 13/07 CLB
ASV Siegendorf

4 - 0

USV Scheiblingkirchen
H1: 2-0
FT - 13/07 CLB
Eintracht Rheine

1 - 0

Sportfreunde Lotte
H1: 1-0
FT - 13/07 CLB
Kickers Offenbach

7 - 0

RW Walldorf
H1: 3-0
FT - 13/07 CLB
Peterborough United

0 - 1

AFC Wimbledon
H1: 0-0
FT - 13/07 CLB

2 - 2

Orlando Pirates
H1: 1-2
FT - 13/07 CLB
SAK Klagenfurt

6 - 2

ASKO Mittlern
H1: 4-0
FT - 13/07 CLB
SC Furstenfeld

4 - 0

ASKO Kohfidisch
H1: 1-0
FT - 13/07 CLB
FT - 13/07 CLB
SC St Margarethen

1 - 1

SC Neusiedl am See 1919
H1: 1-0
FT - 13/07 CLB
SC St Veit

2 - 1

St Andra / Lav
H1: 0-0
FT - 13/07 CLB
St. Johann

2 - 0

Kufstein
H1: 1-0
FT - 13/07 CLB
SV Allerheiligen

4 - 5

SC Weiz
H1: 2-2
00:00 - 13/07 CLB
Woergl

vs

Hall

Tạm dừng

00:30 - 13/07 CLB
Brislington

vs

Wincanton Town
FT - 13/07 CLB
FC Wil 1900

0 - 0

Cham
H1: 0-0
00:30 - 13/07 CLB
Kundl

vs

Thiersee
FT - 13/07 CLB
Uhlenhorster SC Paloma

4 - 0

Inter Tuerkspor Kiel
H1: 2-0
FT - 13/07 CLB
AFC Fylde

3 - 1

Blackpool
H1: 2-1
FT - 13/07 CLB
Evesham United

0 - 3

Cheltenham Town
H1: 0-0
FT - 13/07 CLB
SV Strass

2 - 0

USV Gabersdorf
H1: 2-0
01:30 - 13/07 CLB
Abergavenny Town

vs

Canton Liberal FC
01:30 - 13/07 CLB
Bashley

vs

Poole Town
FT - 13/07 CLB
Buckland Athletic

0 - 0

Torquay United
H1: 0-0
01:30 - 13/07 CLB
Cadbury Heath

vs

Hanham Athletic
01:30 - 13/07 CLB
Flint Mountain

vs

1874 Northwich
FT - 13/07 CLB
Frickley Athletic

2 - 2

Emley
H1: 1-1
01:30 - 13/07 CLB
Hanwell Town

vs

Brentford U23
01:30 - 13/07 CLB
Hebburn Town

vs

West Auckland Town
01:30 - 13/07 CLB
Nantwich Town

vs

Wolves U21
01:30 - 13/07 CLB
Newcastle Blue Star

vs

Ryton & Crawcrook Albion
01:30 - 13/07 CLB
Shepton Mallet

vs

Bristol Manor Farm
01:30 - 13/07 CLB
Street FC Reserves

vs

Middlezoy Rovers Reserves
FT - 13/07 CLB
Taffs Well

1 - 6

Merthyr Town
H1: 0-2
01:30 - 13/07 CLB
Torpoint Athletic FC

vs

Falmouth Town AFC
01:30 - 13/07 CLB
Totton and Eling FC

vs

AFC Totton
FT - 13/07 CLB
Willand Rovers

1 - 4

Truro City
H1: 1-1
01:30 - 13/07 CLB
Windsor FC

vs

Binfield
FT - 13/07 CLB
Appleby Frodingham

1 - 1

Retford FC
H1: 1-0
01:45 - 13/07 CLB
Appleby Frodingham

vs

Retford FC
FT - 13/07 CLB
Ascot United

0 - 1

Winchester City
H1: 0-0
FT - 13/07 CLB
Bishop's Cleeve

4 - 1

Gloucester City
H1: 3-1
FT - 13/07 CLB
Bognor Regis Town

1 - 0

Pagham
H1: 1-0
01:45 - 13/07 CLB
Cobham

vs

Kingstonian
01:45 - 13/07 CLB
Fawley AFC

vs

Brockenhurst
01:45 - 13/07 CLB
FC St Helens

vs

Bootle
FT - 13/07 CLB
Golcar United

0 - 2

Shelley Community Football Club
H1: 0-0
FT - 13/07 CLB
Matlock Town

0 - 3

Derby County
H1: 0-1
FT - 13/07 CLB
Mildenhall Town

2 - 0

King's Lynn Town
H1: 1-0
FT - 13/07 CLB
MK Dons

1 - 2

Barnet
H1: 0-0
01:45 - 13/07 CLB
Nailsea & Tickenham FC

vs

Taunton Town
01:45 - 13/07 CLB
Newent Town AFC

vs

Westfields FC
01:45 - 13/07 CLB
Newhaven

vs

Eastbourne Town
01:45 - 13/07 CLB
Newton Aycliffe

vs

Shildon AFC
FT - 13/07 CLB
Sholing

0 - 2

Weymouth
H1: 0-0
01:45 - 13/07 CLB
Silsden AFC

vs

Steeton AFC
FT - 13/07 CLB

5 - 0

Farense
H1: 2-0
FT - 13/07 CLB
Weston Super Mare

1 - 1

Exeter City
H1: 1-1
14:00 - 13/07 CLB
CSC Dumbravita

vs

FC Unirea Alba Iulia
14:30 - 13/07 CLB
FC Petrzalka 1898

vs

Raca Bratislava
15:00 - 13/07 CLB
ASC Olimpic Zarnesti

vs

FC Metaloglobus Bucuresti
15:00 - 13/07 CLB
BKV Elore

vs

Kelen SC
15:00 - 13/07 CLB
Chrobry Glogow

vs

Sleza Wroclaw
H1: 1-0
15:00 - 13/07 CLB
Erdi VSE

vs

Vasas Budapest II
15:00 - 13/07 CLB
Esmtk Budapest

vs

Dorogi FC
15:00 - 13/07 CLB
FC Rothenthurn

vs

Rapid Lienz
15:00 - 13/07 CLB
FK Blansko

vs

TJ Tatran Bohunice
15:00 - 13/07 CLB
GKS Belchatow

vs

SKRA Czestochowa
15:00 - 13/07 CLB

vs

NK Lokomotiva
15:00 - 13/07 CLB
Kaposvari

vs

Pecsi MFC
15:00 - 13/07 CLB
Komarom Vse

vs

Komarno
15:00 - 13/07 CLB
Monori SE

vs

III Keruleti TVE
15:00 - 13/07 CLB
Penzugyor SE

vs

FC Hatvan
15:00 - 13/07 CLB
Radomlje

vs

Aluminij
15:00 - 13/07 CLB
SK Kladno

vs

SK Benatky Nad Jizerou
15:15 - 13/07 CLB
Unicov

vs

SK Prostejov
15:30 - 13/07 CLB
FK Teplice B

vs

Admira Prague
15:30 - 13/07 CLB
15:30 - 13/07 CLB
Start Brno

vs

Velke Mezirici
15:30 - 13/07 CLB
SV Hallwang

vs

UFC Hallein
15:30 - 13/07 CLB
SV Lafnitz

vs

Miercurea Ciuc
15:30 - 13/07 CLB
Tj Sokol Pohorelice

vs

FC PBS Velka Bites
15:30 - 13/07 CLB
Usti nad Labem

vs

FK Varnsdorf
H1: 1-2
16:00 - 13/07 CLB
Austria Wien

vs

FC Zlin
16:00 - 13/07 CLB
Dearne & District FC

vs

Goole AFC
16:00 - 13/07 CLB
FC Stade Lausanne-Ouchy

vs

Biel/Bienne
16:00 - 13/07 CLB
Gyirmot

vs

Bicskei Tc
16:00 - 13/07 CLB
Lugano II

vs

FC Collina d'Oro
16:00 - 13/07 CLB
16:00 - 13/07 CLB
Nafta

vs

Zalaegerszeg
FT - 13/07 CLB
Opava

1 - 2

Trinec
H1: 1-2
16:00 - 13/07 CLB
Polonia Bytom

vs

MKS Kluczbork
16:00 - 13/07 CLB
SV Stripfing

vs

Vysocina Jihlava
16:30 - 13/07 CLB
Boldmere St Michaels

vs

Bewdley Town
16:30 - 13/07 CLB

vs

Nacional
16:30 - 13/07 CLB
Sturm Graz

vs

FC Midtjylland
17:00 - 13/07 CLB
Barwell FC

vs

Coventry United FC
17:00 - 13/07 CLB
Boavista

vs

Tirsense
17:00 - 13/07 CLB
Burghausen

vs

Unterhaching
17:00 - 13/07 CLB
Chojniczanka Chojnice

vs

Blekitni Stargard
17:00 - 13/07 CLB
Chrobry Glogow

vs

KKS 1925 Kalisz
17:00 - 13/07 CLB
Dalton United

vs

Kendal County FC
17:00 - 13/07 CLB
Dragon Pathumwan Kanchanaburi

vs

Nakhon Pathom
17:00 - 13/07 CLB
Gil Vicente

vs

Gil Vicente U23
17:00 - 13/07 CLB
Olimpia Elblag

vs

Elana Torun
17:00 - 13/07 CLB
Rio Ave

vs

Moreirense
17:00 - 13/07 CLB
SF/BG Marburg

vs

FC 1906 Erlensee
17:00 - 13/07 CLB
Tondela

vs

Lusitania Lourosa
17:00 - 13/07 CLB

vs

Cambridge United
17:00 - 13/07 CLB
Windsor & Eton FC

vs

Metropolitan Police
17:30 - 13/07 CLB
Chainat FC

vs

Kasem Bundit University FC
18:00 - 13/07 CLB
AVS Futebol SAD

vs

Varzim
18:00 - 13/07 CLB
Barsbütteler SV

vs

FC Suederelbe
18:00 - 13/07 CLB
Broendby IF

vs

18:00 - 13/07 CLB
18:00 - 13/07 CLB
Darlaston Town FC

vs

Studley
18:00 - 13/07 CLB
Dover

vs

Ramsgate
18:00 - 13/07 CLB
FC Den Bosch

vs

Jong PSV
18:00 - 13/07 CLB
FC Wegberg-Beeck

vs

Germania Teveren
18:00 - 13/07 CLB
18:00 - 13/07 CLB
Goztepe

vs

Charlton Athletic
18:00 - 13/07 CLB
18:00 - 13/07 CLB
LASK Amateure

vs

SK Rapid Wien II
18:00 - 13/07 CLB
18:00 - 13/07 CLB
Lyngby

vs

Landskrona BoIS
18:00 - 13/07 CLB
Northwich Victoria

vs

Winsford United
18:00 - 13/07 CLB

vs

Vejle Boldklub
18:00 - 13/07 CLB
18:00 - 13/07 CLB
Squires Gate

vs

Stalybridge
18:00 - 13/07 CLB
SV Ried

vs

Zilina
18:00 - 13/07 CLB
18:30 - 13/07 CLB
AaB

vs

Viborg
18:30 - 13/07 CLB
Aberystwyth

vs

Llanelli
18:30 - 13/07 CLB
Reading City

vs

Sandhurst Town
18:30 - 13/07 CLB
South Shields

vs

18:30 - 13/07 CLB
South Shields

vs

18:30 - 13/07 CLB
SV Drochtersen/Assel

vs

18:30 - 13/07 CLB
York City

vs

19:00 - 13/07 CLB
Bay Rangers FC

vs

Hest Bank United
19:00 - 13/07 CLB
Bonner SC

vs

MSV Duisburg
19:00 - 13/07 CLB
Bristol Manor Farm

vs

Slough Town
19:00 - 13/07 CLB
Bristol Telephones FC

vs

Mangotsfield United
19:00 - 13/07 CLB
Camberley Town FC

vs

Ash United
19:00 - 13/07 CLB
Canvey Island

vs

Bishop's Stortford
19:00 - 13/07 CLB
Chesham United

vs

Wealdstone
19:00 - 13/07 CLB
Darwen

vs

Ashton United
19:00 - 13/07 CLB
De Graafschap

vs

SV Rodinghausen
19:00 - 13/07 CLB
Erith Town

vs

Grays Athletic
19:00 - 13/07 CLB
Eversley And California FC

vs

Tadley Calleva
19:00 - 13/07 CLB
Faversham Town

vs

Sheppey United
19:00 - 13/07 CLB
FC Bocholt

vs

SC St Tonis 11/20
19:00 - 13/07 CLB

vs

Kickers Offenbach
19:00 - 13/07 CLB
FC Vaduz

vs

19:00 - 13/07 CLB
Freiburger FC

vs

Bahlinger SC
19:00 - 13/07 CLB
Garforth Town

vs

Northallerton Town

Tạm dừng

19:00 - 13/07 CLB
Gillingham

vs

19:00 - 13/07 CLB
Guisborough Town

vs

Horden CW AFC
19:00 - 13/07 CLB
Hanley Town

vs

Wrexham
19:00 - 13/07 CLB

vs

FCV Dender EH
19:00 - 13/07 CLB
Hertford Town

vs

Chelmsford
19:00 - 13/07 CLB
Holker Old Boys AFC

vs

Penrith AFC
19:00 - 13/07 CLB
Homburg

vs

FC Victoria Rosport
19:00 - 13/07 CLB
Louth Town

vs

Grimsby Borough
19:00 - 13/07 CLB
Meridian VP FC

vs

Witham Town
19:00 - 13/07 CLB
19:00 - 13/07 CLB
Pentland Athletic FC

vs

Hunterfield Vale AFC
19:00 - 13/07 CLB
Polonia Sroda

vs

Warta Sieradz
19:00 - 13/07 CLB
Poulton FC

vs

Atherton Town FC
19:00 - 13/07 CLB
SC Paderborn 07 II

vs

Hessen Kassel
19:00 - 13/07 CLB
Skegness Town AFC

vs

Ilkeston Town
19:00 - 13/07 CLB

vs

ADO Den Haag
19:00 - 13/07 CLB
Sve Hohkeppel

vs

TSV Steinbach Haiger
19:00 - 13/07 CLB
TSV Schwaben Augsburg

vs

19:00 - 13/07 CLB
Tynecastle

vs

Edinburgh South FC
19:00 - 13/07 CLB
Undy Athletic

vs

Newport County
19:00 - 13/07 CLB
VfB Stuttgart II

vs

1. FC Saarbrucken
19:00 - 13/07 CLB
Viktoria Cologne

vs

19:00 - 13/07 CLB
West Essex FC

vs

FC Romania
19:00 - 13/07 CLB
Wisbech St Mary FC

vs

Oundle Town FC
19:30 - 13/07 CLB
AFC Mansfield

vs

Retford United
19:30 - 13/07 CLB
AFC Solihull

vs

Leafield Athletic FC
19:30 - 13/07 CLB
Bo'ness United

vs

Pollok
19:30 - 13/07 CLB
Lochee United

vs

Formartine United/Turriff United
19:30 - 13/07 CLB
Longwell Green Sports

vs

Paulton Rovers
19:30 - 13/07 CLB
Sturm Graz

vs

FC Midtjylland
20:00 - 13/07 CLB
Accrington Stanley

vs

Wigan Athletic
20:00 - 13/07 CLB

vs

Chambly
20:00 - 13/07 CLB
Armagh

vs

Dungannon Swifts
20:00 - 13/07 CLB
Auchinleck Talbot

vs

Tranent FC
20:00 - 13/07 CLB
20:00 - 13/07 CLB
Bangor

vs

Linfield
20:00 - 13/07 CLB
Basel

vs

SSV Ulm 1846
20:00 - 13/07 CLB
Basingstoke

vs

20:00 - 13/07 CLB
Beverley Town

vs

Horbury Town
20:00 - 13/07 CLB
Blackburn United

vs

Edinburgh College
20:00 - 13/07 CLB
Bridgwater United

vs

Bideford AFC
20:00 - 13/07 CLB
Bridlington Town

vs

Farsley Celtic AFC
20:00 - 13/07 CLB
Burscough Richmond

vs

Hesketh Bank AFC
20:00 - 13/07 CLB
Charnock Richard

vs

Bamber Bridge
20:00 - 13/07 CLB
Cleethorpes Town

vs

Grimsby Town
20:00 - 13/07 CLB
Cogenhoe United

vs

Coventry Sphinx
20:00 - 13/07 CLB
Cribbs

vs

Portishead Town FC
20:00 - 13/07 CLB
Crooklands Casuals FC

vs

Galgate FC
20:00 - 13/07 CLB
Dial Square FC

vs

Frimley Green
20:00 - 13/07 CLB
DRG Frenchay AFC

vs

Filton Athletic FC
20:00 - 13/07 CLB

vs

Viktoria Berlin
20:00 - 13/07 CLB
Eintracht Miersdorf/Zeuthen

vs

Babelsberg
20:00 - 13/07 CLB
Eintracht Trier

vs

Alemannia Aachen
20:00 - 13/07 CLB
FC Stahl Brandenburg EV

vs

Chemnitzer FC
20:00 - 13/07 CLB
FSV Hollenbach

vs

Freiberg
20:00 - 13/07 CLB
FSV Zwickau

vs

20:00 - 13/07 CLB
Glebe North

vs

Glenavon
20:00 - 13/07 CLB
Goole United

vs

Liv Supplies FC
20:00 - 13/07 CLB
Great Wakering Rovers

vs

Southend United
20:00 - 13/07 CLB
Gresford Athletic

vs

Irlam
20:00 - 13/07 CLB
Harestanes United AFC

vs

Edinburgh Strollers FC
20:00 - 13/07 CLB
Haslingden St Marys FC

vs

Mossley Hill
20:00 - 13/07 CLB
Heytesbury & Codford

vs

Semington Magpies FC
20:00 - 13/07 CLB
Holbeach United

vs

Downham Town FC
20:00 - 13/07 CLB
Hollington United Community F.C

vs

Eastbourne United
20:00 - 13/07 CLB
Jablonec

vs

Sparta Prague B
20:00 - 13/07 CLB
Lancaster City

vs

Altrincham
20:00 - 13/07 CLB
Little Oakley

vs

Hadleigh United
20:00 - 13/07 CLB
Llwydcoed AFC

vs

Brecon Corries
20:00 - 13/07 CLB
London Lions

vs

Brook House
20:00 - 13/07 CLB
Luzern

vs

20:00 - 13/07 CLB
Melksham Town

vs

Forest Green Rovers
20:00 - 13/07 CLB
Mile OAK

vs

Peckham Town
20:00 - 13/07 CLB
Mossley AFC

vs

FC Halifax Town
20:00 - 13/07 CLB
NJC FC Dynamos

vs

Ingleton FC
20:00 - 13/07 CLB
Old Town Athletic

vs

Purton FC Development
20:00 - 13/07 CLB
Old Town Athletic

vs

Purton FC
20:00 - 13/07 CLB
20:00 - 13/07 CLB
Penistone Church

vs

Maltby Main
20:00 - 13/07 CLB
Polonia Bytom

vs

LKS Goczalkowice-Zdroj
H1: 0-0
20:00 - 13/07 CLB
Portchester Rovers

vs

Overton United
20:00 - 13/07 CLB
Rayleigh Town FC

vs

Old Southendian FC
20:00 - 13/07 CLB
Rothie Rovers

vs

Turriff United
20:00 - 13/07 CLB
Rukh Lviv

vs

20:00 - 13/07 CLB
RW Erfurt

vs

FC Groningen
20:00 - 13/07 CLB
Seaton Carew FC

vs

North Ormesby FC
20:00 - 13/07 CLB
Sheerwater FC

vs

Chessington & Hook United
20:00 - 13/07 CLB
Sherwood Colliery

vs

West Bridgford
20:00 - 13/07 CLB
Sporting Club Inkberrow FC

vs

AFC Birmingham
20:00 - 13/07 CLB
Sporting Hasselt

vs

Club Brugge U23
20:00 - 13/07 CLB
Springhead AFC

vs

Tintwistle Athletic
20:00 - 13/07 CLB
Stockwood Green FC

vs

Bristol Boys
20:00 - 13/07 CLB
Stowmarket Town

vs

Biggleswade FC
20:00 - 13/07 CLB
Sunderland West End FC

vs

Easington Colliery AFC
20:00 - 13/07 CLB
Tranmere Rovers

vs

20:00 - 13/07 CLB
TSV Hartberg

vs

Spartak Trnava
20:00 - 13/07 CLB
VSG Altglienicke

vs

Hannover 96 II
20:00 - 13/07 CLB
Wallington FC

vs

Prudhoe Youth Club FC
20:00 - 13/07 CLB

vs

Bolton Wanderers
20:00 - 13/07 CLB
Woodford United

vs

Nuneaton Griff
20:00 - 13/07 CLB
Wrockwardine Wood FC

vs

Shawbury United
20:00 - 13/07 CLB
Young Boys

vs

Aarau
20:30 - 13/07 CLB

vs

1860 Munich
20:30 - 13/07 CLB
Ammanford

vs

Cardiff Met University
20:30 - 13/07 CLB
Barry Town

vs

Yate Town
20:30 - 13/07 CLB
Bremer SV

vs

20:30 - 13/07 CLB
Broxburn Athletic

vs

St. Andrews United
20:30 - 13/07 CLB
Caerau Ely

vs

Pontardawe Town
20:30 - 13/07 CLB
Camelon Juniors

vs

Arthurlie FC
20:30 - 13/07 CLB
FC Dordrecht

vs

Willem II
20:30 - 13/07 CLB
Linlithgow Rose

vs

St. Mirren
20:30 - 13/07 CLB
Moorside Rangers

vs

Carnforth Rangers FC
20:30 - 13/07 CLB
Newtongrange Star

vs

Jeanfield Swifts
20:30 - 13/07 CLB
Penicuik Athletic

vs

Easthouses Lily MWFC
20:30 - 13/07 CLB
Royal Albert FC

vs

Tweedmouth Rangers FC
20:30 - 13/07 CLB
Trefelin BGC

vs

Haverfordwest
21:00 - 13/07 CLB
Abbey Hulton United

vs

Congleton Town
21:00 - 13/07 CLB
AFC Aldermaston

vs

Marlow
21:00 - 13/07 CLB
AFC Stoneham

vs

Romsey Town
21:00 - 13/07 CLB
AFC Sudbury

vs

Felixstowe & Walton United
21:00 - 13/07 CLB
AFC Wulfrunians

vs

Bromsgrove Sporting
21:00 - 13/07 CLB

vs

Rangers
21:00 - 13/07 CLB
Alcester Town

vs

Dudley Sports
21:00 - 13/07 CLB
Alfreton Town

vs

21:00 - 13/07 CLB
Alvechurch

vs

Walsall
21:00 - 13/07 CLB
Arsenal XI

vs

Boreham Wood
21:00 - 13/07 CLB
Ashford Town FC

vs

Hampton & Richmond
21:00 - 13/07 CLB
Ashford United

vs

Folkestone Invicta
21:00 - 13/07 CLB
Aveley

vs

Billericay
21:00 - 13/07 CLB
Avro

vs

Chadderton FC
21:00 - 13/07 CLB
Aylestone Park FC

vs

Sutton Coldfield Town
21:00 - 13/07 CLB
Baffins Milton Rovers

vs

Hayes & Yeading United
21:00 - 13/07 CLB
Banik Ostrava

vs

Dukla Banska Bystrica
21:00 - 13/07 CLB
Banstead Athletic FC

vs

Tooting & Mitcham
21:00 - 13/07 CLB
Basford United

vs

Hallam FC
21:00 - 13/07 CLB
Bath City

vs

Bristol Rovers
21:00 - 13/07 CLB
Bere Alston United FC

vs

Dobwalls FC
21:00 - 13/07 CLB
Berkhamsted

vs

St. Ives Town
21:00 - 13/07 CLB
Bilston Town

vs

Gornal Athletic
21:00 - 13/07 CLB
Binfield

vs

Maidenhead United
21:00 - 13/07 CLB
Birmingham United

vs

Saltley Stallions
21:00 - 13/07 CLB
Bishop Auckland

vs

Darlington
21:00 - 13/07 CLB
Boldmere St Michaels

vs

Rushall Olympic
21:00 - 13/07 CLB
Bonnyrigg Rose Athletic

vs

Dundee FC
21:00 - 13/07 CLB
Boreham Wood

vs

Arsenal U23
21:00 - 13/07 CLB
Bottesford Town

vs

Gainsborough
21:00 - 13/07 CLB
Brackley Town

vs

Shrewsbury Town
21:00 - 13/07 CLB
Bracknell Town

vs

Merstham
21:00 - 13/07 CLB
Bradford PA

vs

Eccleshill United FC
21:00 - 13/07 CLB
Bradford Town

vs

Trowbridge Town
21:00 - 13/07 CLB
Brigg Town

vs

Barton Town Old Boys
21:00 - 13/07 CLB
Brocton FC

vs

Chasetown
21:00 - 13/07 CLB
Brookside Athletic FC

vs

Highfield Rangers FC
21:00 - 13/07 CLB
Burnham

vs

Southall
21:00 - 13/07 CLB
Burnham United AFC

vs

Uphill Castle FC
21:00 - 13/07 CLB
Canvey Island

vs

Hornchurch
21:00 - 13/07 CLB
Carlton Town

vs

Burton Albion
21:00 - 13/07 CLB
Cheadle Heath Nomads FC

vs

Atherton Laburnum Rovers
21:00 - 13/07 CLB
Cheadle Town

vs

Runcorn Linnets
21:00 - 13/07 CLB
Chesterfield

vs

21:00 - 13/07 CLB
Chester-Le-Street Town FC

vs

Whickham FC
21:00 - 13/07 CLB
Clipstone FC

vs

Heanor Town
21:00 - 13/07 CLB
Cockfosters

vs

Waltham Abbey
21:00 - 13/07 CLB
Consett AFC

vs

Spennymoor Town
21:00 - 13/07 CLB
Conwy Borough FC

vs

Ashville FC
21:00 - 13/07 CLB
Corby Town

vs

Melton Town
21:00 - 13/07 CLB
Coton Green

vs

Hampton FC
21:00 - 13/07 CLB
Cowdenbeath

vs

Dunbar United
21:00 - 13/07 CLB
Cowes Sports

vs

Broadbridge Heath FC
21:00 - 13/07 CLB
Cray Wanderers

vs

Sheffield FC
21:00 - 13/07 CLB
Crook Town

vs

Stockton Town
21:00 - 13/07 CLB
Darlington Railway Athletic

vs

Billingham Synthonia
21:00 - 13/07 CLB

vs

Swift Hesperange
21:00 - 13/07 CLB
Devizes Town

vs

Corsham Town
21:00 - 13/07 CLB
Dulwich Hamlet

vs

Dagenham & Redbridge
21:00 - 13/07 CLB
Dunkirk

vs

Belper United
21:00 - 13/07 CLB
Eastwood Community FC

vs

Long Eaton United
21:00 - 13/07 CLB
Eccleshall

vs

Chasetown
21:00 - 13/07 CLB
Ely City

vs

Wisbech Town
21:00 - 13/07 CLB
Ely City

vs

Bury Town
21:00 - 13/07 CLB
Exmouth Town FC

vs

Torrington FC
21:00 - 13/07 CLB
Faringdon Town FC

vs

Brimscombe & Thrupp FC
21:00 - 13/07 CLB
Farnborough

vs

Sutton United
21:00 - 13/07 CLB
FC Alsterbrueder

vs

Eintracht Norderstedt
21:00 - 13/07 CLB
FC Chepstow Town

vs

Tytherington Rocks FC
21:00 - 13/07 CLB
FC Clacton

vs

Harwich & Parkeston
21:00 - 13/07 CLB
FC Liefering

vs

Lommel
21:00 - 13/07 CLB
FC Peterborough

vs

Soham Town Rangers
21:00 - 13/07 CLB
FC United of Manchester

vs

Barrow
21:00 - 13/07 CLB
Feckenham FC

vs

New Dales Vale FC
21:00 - 13/07 CLB
Flackwell Heath

vs

Royal Wootton Bassett Town
21:00 - 13/07 CLB
Fleet Town

vs

Aldershot Town
21:00 - 13/07 CLB
Frome Town

vs

Yeovil Town
21:00 - 13/07 CLB
Gedling MW

vs

Newark & Sherwood United FC
21:00 - 13/07 CLB
Glasshoughton Welfare

vs

Hornsea Town FC
21:00 - 13/07 CLB
21:00 - 13/07 CLB
Grays Athletic

vs

Corinthian Casuals
21:00 - 13/07 CLB
Halesowen

vs

Tamworth
21:00 - 13/07 CLB
Hanley Town

vs

Bury
21:00 - 13/07 CLB
Haringey Borough

vs

Cheshunt
21:00 - 13/07 CLB
Harrogate

vs

21:00 - 13/07 CLB
Hawkinge Town

vs

Canterbury City FC
21:00 - 13/07 CLB
Haywards Heath Town

vs

Lewes
21:00 - 13/07 CLB
Hearts

vs

Leyton Orient
21:00 - 13/07 CLB
Heather St Johns

vs

Holwell Sports
21:00 - 13/07 CLB
Henley Town FC

vs

Woodcote FC
21:00 - 13/07 CLB
Hereford

vs

West Bromwich Albion U21
21:00 - 13/07 CLB
Herne Bay

vs

Larkfield And New Hythe FC
21:00 - 13/07 CLB
Histon

vs

Hitchin Town
21:00 - 13/07 CLB
Hoole Rangers FC

vs

Acton FC Wrexham
21:00 - 13/07 CLB
Horndean

vs

Havant & Waterlooville
21:00 - 13/07 CLB
Horsham

vs

Woking
21:00 - 13/07 CLB
Horsham YMCA

vs

Guildford City
21:00 - 13/07 CLB
Hucknall Town

vs

Carlton Town
21:00 - 13/07 CLB
Huntly

vs

Aberdeen
21:00 - 13/07 CLB
Hyde United

vs

Wythenshawe Amateurs FC
21:00 - 13/07 CLB
Kaiserslautern II

vs

SpVgg Ingelheim
21:00 - 13/07 CLB
Kendal Town

vs

Whitehaven AFC
21:00 - 13/07 CLB
Knaresborough Town FC

vs

Harrogate Railway
21:00 - 13/07 CLB
Lancing

vs

Worthing United
21:00 - 13/07 CLB
Leatherhead

vs

Dorking Wanderers
21:00 - 13/07 CLB
Lech Poznan

vs

Teplice
21:00 - 13/07 CLB
Leek Town

vs

Buxton
21:00 - 13/07 CLB
Leicester Nirvana

vs

Shepshed Dynamo
21:00 - 13/07 CLB
Leicester Road

vs

Coalville Town
21:00 - 13/07 CLB
Leighton Town

vs

AFC Rushden & Diamonds
21:00 - 13/07 CLB
Lichfield City

vs

Coleshill Town
21:00 - 13/07 CLB
Lingfield

vs

Sutton Athletic
21:00 - 13/07 CLB
Liversedge

vs

Birtley Town
21:00 - 13/07 CLB
Longridge Town

vs

Morecambe
21:00 - 13/07 CLB
Loxwood FC

vs

Infinity FC
21:00 - 13/07 CLB
Lutterworth Town

vs

Rugby Town
21:00 - 13/07 CLB
Macclesfield FC

vs

21:00 - 13/07 CLB
Maghull

vs

Pilkington Football Club
21:00 - 13/07 CLB
Maldon & Tiptree

vs

Colchester United
21:00 - 13/07 CLB
Malvern Town

vs

Redditch United
21:00 - 13/07 CLB
March Town United

vs

Soham Town Rangers
21:00 - 13/07 CLB
Margate

vs

Concord Rangers
21:00 - 13/07 CLB
Mickleover Sports

vs

Belper Town
21:00 - 13/07 CLB
Moneyfields FC

vs

Gosport Borough
21:00 - 13/07 CLB
MTK Budapest

vs

Kozarmisleny
H1: 3-3
21:00 - 13/07 CLB
21:00 - 13/07 CLB
Newcastle Town

vs

Crewe Alexandra
21:00 - 13/07 CLB
North Greenford United

vs

Hanwell Town
21:00 - 13/07 CLB
Northampton Town

vs

21:00 - 13/07 CLB
Northwich Victoria

vs

Thackley AFC
21:00 - 13/07 CLB
Oldham Athletic

vs

Stockport County
21:00 - 13/07 CLB
21:00 - 13/07 CLB
Parkgate FC

vs

Guiseley
21:00 - 13/07 CLB
PEC Zwolle

vs

AC Horsens
21:00 - 13/07 CLB
Pelsall Villa Colts FC

vs

Norton Canes FC
21:00 - 13/07 CLB
Percy Main AFC

vs

North Shields
21:00 - 13/07 CLB
Pershore Town

vs

Worcester
21:00 - 13/07 CLB
Pinzgau Saalfelden

vs

SV Grodig
21:00 - 13/07 CLB
Pogon Szczecin

vs

Kotwica Kolobrzeg
21:00 - 13/07 CLB
Pontarddulais Town

vs

Cilfrew Rovers
21:00 - 13/07 CLB
Prestwich Heys AFC

vs

Droylsden FC
21:00 - 13/07 CLB
Puchov

vs

FC Zbrojovka Brno
21:00 - 13/07 CLB
Punjab United FC

vs

Sporting Khalsa
21:00 - 13/07 CLB
Real Bedford

vs

Kettering Town
21:00 - 13/07 CLB
Redcar Athletic

vs

Whitby
21:00 - 13/07 CLB
Redcar Town FC

vs

Marske United
21:00 - 13/07 CLB
Redhill FC

vs

Farnham Town
21:00 - 13/07 CLB

vs

FC Fleury 91
21:00 - 13/07 CLB
Rochester United

vs

VCD Athletic
21:00 - 13/07 CLB
Roman Glass St George

vs

Larkhall Athletic FC
21:00 - 13/07 CLB
Romulus

vs

Walsall Wood
21:00 - 13/07 CLB
Rossington Main

vs

Stocksbridge Park Steels
21:00 - 13/07 CLB
Rugby Borough FC

vs

Bedworth United
21:00 - 13/07 CLB
Rusthall

vs

Crowborough Athletic
21:00 - 13/07 CLB
Sandbach United FC

vs

Burscough
21:00 - 13/07 CLB
Scarborough Athletic

vs

Selby Town
21:00 - 13/07 CLB

vs

Dynamo Kyiv
21:00 - 13/07 CLB
Scunthorpe United

vs

Bradford City
21:00 - 13/07 CLB
Seaham Red Star

vs

Ashington AFC
21:00 - 13/07 CLB
Sevenoaks Town/CB Hounslow United

vs

Dartford
21:00 - 13/07 CLB
Sittingbourne

vs

Welling United
21:00 - 13/07 CLB
Slavia Prague

vs

Zilina
21:00 - 13/07 CLB
Slimbridge AFC

vs

Hungerford Town
21:00 - 13/07 CLB
Slough Heating Laurencians

vs

FC Deportivo Galicia
21:00 - 13/07 CLB
South Gower

vs

Abercarn United
21:00 - 13/07 CLB
South Liverpool FC

vs

Bootle
21:00 - 13/07 CLB
South Park

vs

Cray Valley Paper Mills
21:00 - 13/07 CLB
Spalding United

vs

Boston United
21:00 - 13/07 CLB
Sparta Prague

vs

21:00 - 13/07 CLB
St Neots Town

vs

Stotfold
21:00 - 13/07 CLB
St. Mirren

vs

Fleetwood Town
21:00 - 13/07 CLB
Stamford AFC

vs

Anstey Nomads
21:00 - 13/07 CLB
Stansfeld FC

vs

Phoenix Sports
21:00 - 13/07 CLB
Staveley MW

vs

Club Thorne Colliery
21:00 - 13/07 CLB
Stevenage

vs

21:00 - 13/07 CLB
Stillwaters FC

vs

FC Elmstead
21:00 - 13/07 CLB
Stockport Town

vs

Alsager Town
21:00 - 13/07 CLB
Stockwood Wanderers FC

vs

Nailsea & Tickenham FC Reserves
21:00 - 13/07 CLB
Stourport Swifts

vs

Stourbridge
21:00 - 13/07 CLB
Stratford Town

vs

Birmingham City U21
21:00 - 13/07 CLB
Street FC

vs

Bovey Tracey AFC
21:00 - 13/07 CLB
Sturminster Newton Utd FC

vs

Shaftesbury Town
21:00 - 13/07 CLB
Swallownest FC

vs

Handsworth Parramore
21:00 - 13/07 CLB
Swanage Town & Herston FC

vs

New Milton Town
21:00 - 13/07 CLB
Takeley

vs

Harlow Town
21:00 - 13/07 CLB
Telford

vs

Stafford Rangers
21:00 - 13/07 CLB
Tonbridge Angels

vs

Chatham Town
21:00 - 13/07 CLB
Trafford

vs

Macclesfield FC
21:00 - 13/07 CLB
Uxbridge

vs

Hendon
21:00 - 13/07 CLB
Vauxhall Motors

vs

Marine
21:00 - 13/07 CLB
Vitoria de Guimaraes

vs

21:00 - 13/07 CLB
Wakefield AFC

vs

Pontefract Collieries
21:00 - 13/07 CLB
Walthamstow

vs

Enfield
21:00 - 13/07 CLB
Walton and Hersham

vs

Raynes Park Vale
21:00 - 13/07 CLB
Ware

vs

Royston Town
21:00 - 13/07 CLB
Warrington Town

vs

Rochdale
21:00 - 13/07 CLB
West Auckland Town

vs

Hartlepool United
21:00 - 13/07 CLB
Westbury United

vs

Swindon Supermarine
21:00 - 13/07 CLB
Whitehawk

vs

Steyning Town
21:00 - 13/07 CLB
Whitehill

vs

Hearts B
21:00 - 13/07 CLB
Whitstable Town

vs

Gillingham
21:00 - 13/07 CLB
Whyteleafe

vs

East Grinstead Town
21:00 - 13/07 CLB
Whyteleafe

vs

AFC Croydon Athletic
21:00 - 13/07 CLB
Wick

vs

AFC Portchester
21:00 - 13/07 CLB
Wimborne Town

vs

Eastleigh
21:00 - 13/07 CLB
Wingate & Finchley

vs

Peterborough United
21:00 - 13/07 CLB
Winterton Rangers

vs

Crowle Colts FC
21:00 - 13/07 CLB
Wisbech Town

vs

Peterborough Sports
21:00 - 13/07 CLB
Witton Albion

vs

Radcliffe
21:00 - 13/07 CLB
Worcester Raiders

vs

Hednesford
21:00 - 13/07 CLB
Worksop

vs

Brighouse Town
21:00 - 13/07 CLB
Worle FC

vs

Winterbourne United FC
21:30 - 13/07 CLB
Einheit Rudolstadt

vs

Carl Zeiss Jena
21:30 - 13/07 CLB
Faversham Strike Force FC

vs

Hollands And Blair FC
21:30 - 13/07 CLB
Rapid Wien

vs

Debrecen
22:00 - 13/07 CLB
Arka Gdynia

vs

Olimpia Grudziadz
22:00 - 13/07 CLB
Chipstead

vs

Egham Town
22:00 - 13/07 CLB
Clanfield FC

vs

Liss Athletic
22:00 - 13/07 CLB
Colne

vs

Clitheroe
22:00 - 13/07 CLB
Eastbourne Borough

vs

Hashtag United
22:00 - 13/07 CLB
FC Astoria Walldorf

vs

22:00 - 13/07 CLB
FC Vlasim

vs

SK Zapy
22:00 - 13/07 CLB

vs

Le Mans
22:00 - 13/07 CLB
Gyirmot II

vs

FK Slovan Galanta
22:00 - 13/07 CLB
Hohenems

vs

FC Hard
22:00 - 13/07 CLB
Kapfenberger SV

vs

Grazer AK
22:00 - 13/07 CLB
KSV Oudenaarde

vs

22:00 - 13/07 CLB
22:00 - 13/07 CLB
MFK Vyskov

vs

Povazska Bystrica
22:00 - 13/07 CLB
Rijeka

vs

22:00 - 13/07 CLB
Sion

vs

Yverdon
22:00 - 13/07 CLB
SK Austria Klagenfurt

vs

Koper
22:00 - 13/07 CLB
Slovacko

vs

Zizkov
22:00 - 13/07 CLB
Stal Stalowa Wola

vs

Bron Radom
22:00 - 13/07 CLB
Thun

vs

22:00 - 13/07 CLB
VfB Lubeck

vs

22:00 - 13/07 CLB
VV Gemert

vs

Helmond Sport
22:00 - 13/07 CLB
Winterthur

vs

Austria Lustenau
22:00 - 13/07 CLB
Xamax

vs

Lausanne
22:30 - 13/07 CLB
22:30 - 13/07 CLB
Piast Gliwice

vs

22:30 - 13/07 CLB
Schwabisch Hall

vs

22:30 - 13/07 CLB
SCR Altach

vs

Grasshopper
22:30 - 13/07 CLB
Telstar

vs

Quick Boys
22:30 - 13/07 CLB
Zeleznicar Pancevo

vs

23:00 - 13/07 CLB
Cambuur

vs

FC Emmen
23:00 - 13/07 CLB
CD Independiente de Vallecas

vs

Clapton
23:00 - 13/07 CLB
FC Stadlau

vs

SC Wiener Viktoria
23:00 - 13/07 CLB
Gateshead FC

vs

23:00 - 13/07 CLB
Gateshead FC

vs

23:00 - 13/07 CLB
Levski Sofia

vs

Maccabi Netanya
23:00 - 13/07 CLB
Lokomotiv Plovdiv

vs

Beroe
23:00 - 13/07 CLB
23:00 - 13/07 CLB
Meerssen

vs

MVV Maastricht
FT - 13/07 CLB
MTK Budapest

1 - 1

Budapest Honved
H1: 0-0
23:00 - 13/07 CLB
Servette

vs

Etoile Carouge
23:00 - 13/07 CLB
SK Dynamo Ceske Budejovice

vs

SV Ried
23:00 - 13/07 CLB
St. Malo

vs

23:00 - 13/07 CLB
23:00 - 13/07 CLB
Wittenhorst

vs

VVV-Venlo
23:00 - 13/07 CLB
Young Boys

vs

FC Wil 1900
23:30 - 13/07 CLB
23:30 - 13/07 CLB
SC Zwettl

vs

SV Horn
23:30 - 13/07 CLB
Smethwick Rangers FC

vs

Cadbury Athletic
FT - 13/07 Group A
Deportivo Maldonado

1 - 1

Racing
H1: 1-0
22:30 - 13/07 Group B
Rampla Juniors

vs

Liverpool
FT - 13/07 14
Sarpsborg 08

4 - 1

H1: 3-0
22:00 - 13/07 14
Fredrikstad

vs

Molde
22:00 - 13/07 14
Lillestroem

vs

Stroemsgodset
22:00 - 13/07 14
Odds Ballklubb

vs

HamKam
22:00 - 13/07 14
Sandefjord

vs

Bodoe/Glimt
22:00 - 13/07 14
Viking

vs

Kristiansund BK
09:00 - 13/07 1
Vancouver FC

vs

Atletico Ottawa
FT - 12/07 5
Kuching FA

2 - 0

PDRM
H1: 1-0
FT - 12/07 5
Kedah

3 - 0

Kelantan Darul Naim
H1: 1-0
16:30 - 13/07 5
Pahang

vs

Negeri Sembilan
19:15 - 13/07 5
Sabah FC

vs

Johor Darul Ta'zim FC
20:00 - 13/07 5
Perak

vs

Pulau Pinang
FT - 12/07 8
Tanjong Pagar United FC 1

2 - 1

Albirex Niigata FC
H1: 0-1
17:00 - 13/07 8
Balestier Khalsa FC

vs

Lion City Sailors FC
17:00 - 13/07 8
Tampines Rovers FC

vs

Brunei DPMM
FT - 12/07 1/8
Atletico Nublense

5 - 1

Deportes Linares 1
H1: 2-0 |Tổng TS: 6-3
FT - 13/07 1/8
Palestino

3 - 1

Santiago Wanderers
H1: 1-0 |Tổng TS: 5-3
23' - 13/07 1/8
Cobreloa

0 - 1

Deportes Iquique
|Tổng TS: 0-2
23:30 - 13/07 1/8
Union Espanola

vs

Magallanes
FT - 12/07 1
Atlantis

1 - 1

EPS 1
H1: 0-0
FT - 12/07 1
JJK Jyvaskyla

0 - 0

VIFK
H1: 0-0
20:00 - 13/07 1
FC Jazz

vs

OLS
20:00 - 13/07 1
PK Keski-Uusimaa

vs

KPV
FT - 12/07 19
13:30 - 13/07 19
Qingdao West Coast

vs

19:00 - 13/07 19
Shenzhen Peng City

vs

FT - 12/07 Khác
FC Slonim

0 - 2

Dinamo Brest
H1: 0-2
FT - 12/07 Khác
Belshina Bobruisk

3 - 1

FC Minsk
H1: 2-0
19:00 - 13/07 Khác
FC Lida

vs

FK Vitebsk
20:00 - 13/07 Khác
Energetik-BGU

vs

FK Slutsk
21:00 - 13/07 Khác
FC Baranovichi

vs

FC Smorgon
22:00 - 13/07 Khác
FK Bumprom

vs

Slavia Mozyr
15:00 - 13/07 17
Heilongjiang Ice City FC

vs

Chongqing Tonglianglong FC
18:00 - 13/07 17
Dalian Zhixing FC

vs

Suzhou Dongwu
18:30 - 13/07 17
Nanjing City

vs

Yunnan Yukun
18:30 - 13/07 17
Shanghai Jiading

vs

Jiangxi Beidamen
08:00 - 13/07 2
CF America

vs

10:00 - 13/07 2
Mazatlan FC

vs

Atletico de San Luis
10:00 - 13/07 2

vs

CD Guadalajara
10:05 - 13/07 2
Atlas

vs

Tigres
FT - 12/07 19
Independiente Juniors

1 - 1

Cuniburo
H1: 1-0
FT - 12/07 19
Manta

2 - 2

Guayaquil City
H1: 0-1
20:00 - 13/07 14
Aksu

vs

Astana

Tạm dừng

20:00 - 13/07 14
Shakhter Karagandy

vs

Zhetysu Taldykorgan
22:00 - 13/07 14
Kaisar Kyzylorda

vs

FC Yelimay
22:00 - 13/07 14
Ordabasy Shymkent

vs

FC Turan

Hoãn

19:00 - 12/07 Khác
Aktobe Reserves

vs

Akzhaiyk Uralsk

Hoãn

FT - 12/07 Khác
Altai Semey

1 - 1

Kaisar Kyzylorda Reserves
H1: 0-0
FT - 12/07 Khác
Kaspyi Aktau

1 - 2

FK Ekibastuz
H1: 0-1
FT - 12/07 Khác
Taraz

1 - 1

Jetisay FC
H1: 1-1
FT - 13/07 16
Pastoreo FC

0 - 1

Resistencia
H1: 0-0
06:30 - 13/07 16
Encarnacion FC

vs

Atletico Colegiales
21:00 - 13/07 16
CD Recoleta

vs

Club Sportivo Carapegua
21:00 - 13/07 16
Guairena

vs

Independiente CG
FT - 12/07 2
24 de Setiembre VP

1 - 0

12 de Junio
H1: 1-0
FT - 12/07 2
Olimpia de Ita

0 - 1

Club Martin Ledesma
H1: 0-0